Firma Body Health Group z Argentyny to jeden ze światowych liderów branży medycyny estetycznej i kosmetyki.

Jakiś czas temu była obecna na rynku polskim, po czym nastąpiła kilkuletnia przerwa. Aktualnie powraca do Polski (jako do 36 kraju) we współpracy z nami.

Oferuje najwyższej klasy, unikalne, bezpieczne, skuteczne, a także co niemniej ważne, rozsądnie wycenione urządzenia.

Są to między innymi:

Enygma – aparat do zabiegów ginekologii estetycznej

Tkanka, z której zbudowane są ściany pochwy, wejście oraz wargi sromowe ulegają podczas porodu rozszerzeniu. Tkanki regenerują się w pewnym stopniu, ale sytuacja pogarsza się po kolejnym porodzie. Ponadto zmiany hormonalne, nerwowe i hormonalne związane z menopauzą i starzeniem fizjologicznym przyczyniają się do osłabienia tkanek, prowadząc do atrofii pochwy i sromu (VVA) oraz rozluźnienia miednicy (PR).

VVA i PR negatywnie wpływają na wygląd, samoocenę i jakość życia kobiety. Są one spowodowane z jednej strony przez rozciągnięcie warg sromowych, co powoduje dyskomfort i podrażnienie podczas noszenia dobrze dopasowanej odzieży. Z drugiej strony, VVA powoduje dysfunkcję seksualną dyspareunię, a PR utratę wrażliwości podczas stosunku. Ma to również wpływ na relację z partnerem.

Enygma to wyjątkowe urządzenie zaprojektowane przez Body Health Group i wielki krok w leczeniu nadmiernego rozluźnienia mięśni pochwy. Jest to bezpieczny, nieinwazyjny zabieg ambulatoryjny – nie ma potrzeby stosowania znieczulenia. Pacjenci powracają do normalnych czynności po zakończeniu sesji zabiegowej.

REZULTATY

Enygma wykorzystuje częstotliwość tetra do kontrolowanego podgrzewania wewnętrznego, które ma działanie obkurczające poprzez stymulację syntezy nowych włókien kolagenowych. Zabieg poprawia również wygląd sromu, przywraca elastyczność pochwy, redukuje stresowe nietrzymanie moczu oraz zmniejsza dysfunkcję seksualną.

 

Wskazania

  • Przywrócenie elastyczności pochwy
  • Zmniejszenie dysfunkcji seksualnej
  • Redukcja stresowego nietrzymania moczu

BHS 202 DÉIFIER

BHS 202 DÉIFIER to unikalne urządzenie, łączące wszystkich najważniejsze terapie w celu uzyskania najlepszych możliwych rezultatów. Oferuje krioterapię połączoną z radiofrekwencją (CryoFrequency), multipolarną radiofrekwencję do twarzy (Facial Multifrequency Radiofrequency) oraz bardzo skuteczne połączenie HImFU do ciała i endomasażu (Dermohealth). Posiada również funkcję zabiegu mikrodermabrazji z naklejkami diamentowymi i dermoledy.

 

WSKAZANIA:

Obwisłość, zmarszczki i linie mimiczne, nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, modelowanie sylwetki.

Miejscowy nadmier tkanki tłuszczowej, cellulit, modelowanie sylwetki.

Cellulit, miejscowy nadmier tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, redukcja linii mimicznych.

 

Z kolei aparat BHS 156 oferuje dwa doskonałe zabiegi opracowane wyłącznie przez Body Health, krioterapię połączoną z radiofrekwencją (CryoFrequency) i Corporal HImFU (nową generację HIFU). Jest to proste w obsłudze urządzenie, które oferuje możliwość wykonywania zabiegów na ciele i na twarzy.

WSKAZANIA:

Obwisłość, zmarszczki i linie mimiczne, nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, modelowanie sylwetki.

Miejscowy nadmier tkanki tłuszczowej, cellulit, modelowanie sylwetki.

 

BHS 201 to wysokiej jakości urządzenie, które zapewnia połączenie dwóch różnych zabiegów, które wzajemnie się uzupełniają: HImFU (nowa generacja HIFU) oraz endomasaż (Dermohealth); oba zabiegi generują doskonałe rezultaty w dziedzinie modelowania sylwetki. Posiada również funkcję zabiegu mikrodermabrazji z naklejkami diamentowymi i dermoledami.

WSKAZANIA

Miejscowy nadmier tkanki tłuszczowej, cellulit, modelowanie sylwetki.

Cellulit, miejscowy nadmier tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, redukcja linii mimicznych.

Krioterapia połączoną z radiofrekwencją (CryoFrequency) to bezpieczna, bezbolesna i nieinwazyjna terapia, która łączy w sobie krioterapię (-25°C) – transmisję zimna z głowicy do skóry właściwej oraz wewnętrzne podgrzewanie tkanek ciała (do ponad 55°C) metodą wielobiegunowych (multipolar) fal radiowych.

To połączenie zimna i ciepła wywołuje szok termiczny, który stymuluje syntezę kolagenu i włókien elastynowych, dzięki czemu uzyskujemy długotrwały efekt liftingu już po pierwszej sesji.

Dodatkowo dzięki programowi monopolarnemu generujemy efekt lipolityczny. Ponieważ tkanka tłuszczowa stawia opór przy przepływie energii, fale radiowe podgrzewają ją selektywnie, powodując apoptozę komórek tłuszczowych w miejscu zabiegu.

 

HImFU (nowa generacja HIFU) to zaawansowana, nieinwazyjna i unikatowa terapia do leczenia miejscowej otyłości. Wykorzystuje wieloogniskowe fale ultradźwiękowe, które wytwarzają efekt termo-mechaniczny w tkance tłuszczowej, doprowadzając w ten sposób do jej ostatecznego zniszczenia.

Pacjenci tracą zwykle od 1 do 5 cm w obwodzie ciała, dzięki czemu uzyskują efekt modelowania sylwetki już po jednej sesji zabiegowej.

Mikrodermabrazja naklejkami diamentowymi

Jest to bezbolesny peeling mechaniczny, który eliminuje powierzchowne warstwy skóry

i martwych komórek. Dzięki różnym poziomom abrazji, zabieg ten jest stosowany do usuwania plam skórnych, blizn trądzikowych, zmarszczek i linii mimicznych, a także do naprawy skóry, dzięki czemu poprawie ulega jej wygląd.

Endomasaż Dermohealth to nieinwazyjna terapia podciśnieniowa z ciągłym podciśnieniem i stałym przepływem, która generuje mobilizację tkanek skóry, zwiększa mikrokrążenie i ułatwia usuwanie toksyn i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dzięki temu uzyskujemy efekt modelowania sylwetki. DermoHealth to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w leczeniu cellulitu i miejscowego nadmiaru opornej tkanki tłuszczowej.

Dermohealth do twarzy i dermoledy

Zabieg stymuluje krążenie krwi i limfy, a także stymuluje komórki wytwarzające kolagen i włókna elastynowe. Dzięki temu odzyskujemy jędrność skóry oraz odmładzamy ją.

Zapraszamy Państwa do nas na prezentację urządzeń, możemy też umówić się na prezentację w Państwa gabinecie.