Dystrybutor sprzętu medycznego i kosmetycznego

Wyposażenie gabinetów

 

Rubino – małe, praktyczne łóżko, o wspaniałym wyglądzie – praktyczne, wytrzymałe i ergonomiczne. Wyposażone w półkę i praktyczny uchwyt na papier. Posiada regulowane podłokietniki, otwór na twarz oraz regulowane oparcie pleców. Poduszki są wodoodporne, nie alergogenne, można je prać.
Wymiary 188 x 72 x 74 cm
Smeraldo – małe, proste, wytrzymałe i praktyczne łóżko do masażu. Wyposażone w półkę, praktyczny uchwyt na papier oraz regulowane oparcie pleców. Poduszki są wodoodporne, nie alergogenne, można je prać.
Wymiary 188 x 72 x 74 cm
Zafirro – praktyczne, wykonane w całości z drewna okume. Posiada regulowany podgłówek, dolną półkę oraz rolkę na papier.
Wymiary 188 x 72 x 74 cm
Small bed – ergonomiczny kształt dostosowany do każdego kształtu ciała. Można na nim siedzieć, wykonywać zabiegi termosauny lub po prostu się relaksować. Wykonane całkowicie z drewna okume.
Wymiary 168 x 60 x 79 cm
Small chair – ergonomiczny kształt dostosowany do każdego kształtu ciała. Można na nim siedzieć, wykonywać zabiegi termosauny lub po prostu się relaksować. Wykonane całkowicie z drewna okume.
Wymiary 168 x 60 x 79 cm
Ayurveda – mocne, wykonane całkowicie z drewna okume. Przeznaczone do zabiegów ayurvedy, wszystkich typów masażu i innnych zabiegów well being.
Wymiary 188 x 72 x 74 cm
Carellino Giada – niezbędny element wyposażenia. Wielofunkcyjna szafka z trzema mocnymi półkami i małą szufladką.
Wymiary
Model z szufladką: 61 x 40 x 90,5 cm
Model z trzema półkami 61 x 42 x 95 cm
Lights „Angular” – posiada trzy źródła emitujące światło o rozproszonym kolorze. Stymuluje emocje i relaksuje.
Wymiary 55 x 55 x 20 cm
Lights „Starry” – wykonany z drewna okume z wykorzystaniem światłowodów. Pobudza wrażenia sensoryczne. Za pomocą praktycznego pilota można kontrolować zmianę kolorów i intesywności świateł.
Wymiary 210 x 120 cm

 

magnifiercrosschevron-downmenu-circlecross-circle