Dystrybutor sprzętu medycznego i kosmetycznego

Aquamassage - kapsuła do masażu

Aqua Massage SPA – Body ProfileTM

Model ten jest wyposażony w automatyczny system Body ProfilerTM , kontrolowany kolorowym ekranem dotykowym. Posiada również system relaksujący AVA, składający się z modułu audio (CD/MP3) i systemu aromaterapii z regulowaną siłą nadmuchu.

Wyposażenie opcjonalne

 • elektroniczny licznik sesji – czujnik rozpoznaje czy łóżko zostało uruchomione samo (np. dla celów reklamowych), czy ktoś korzysta z masażu. Każdorazowe wykonanie masażu zostanie zarejestrowane. Wszystkie czasy są rejestrowane niezależnie.
 • układ sterujący wykorzystujący żetony wraz ze stojakiem i 100 żetonów – wrzucenie żetonu zwiększa czas korzystania z urządzenia o wcześniej zaprogramowany interwał czasu. Można go łatwo dopasować do różnej wielkości żetonów/monet.
 • pokrowiec ochronny – zasuwany na zamek błyskawiczny pokrowiec chroniący urządzenie.

 

Łóżko do suchego masażu wodnego Aqua Massage to urządzenie, które doskonale nadaje się do wykorzystania w gabinetach odnowy biologicznej, fizjoterapii, klubach fitness, hotelach, salonach i farmach piękności, centrach handlowych, gabinetach fizjoterapii, a także w warunkach domowych. Urządzenia te produkowane są w USA od 1990 roku. W ponad 50 krajach funkcjonuje już ponad 1500 urządzeń.
Pozwala korzystać z masażu bedąc całkowicie ubranym.
36 kontrolowanych komputerowo strumieni wody symuluje masaż manualny. Zmieniając ciśnienie, temperaturę i częstotliwość pulsowania, podczas 10 minutowej sesji uwalnia od bólu i napięć mięśni. Aqua Massage jest ciekawą propozycją dla salonów kosmetycznych, SPA, centrów fitness. Nie wymaga zatrudniania dodatkowego personelu, nie ma konieczności podłączenia do instalacji hydraulicznej i nie wymaga czyszczenia lub osuszania. Osoba korzystająca z masażu może w dowolnej chwili zatrzymać masaż na wybranym punkcie ciała. Dysponuje również możliwością włączenia lub wyłączenia opcji drenażu limfatycznego.


Zalety

 • Użytkownik pozostaje ubrany i suchy, po zabiegu nie musi osuszać się z wody lub olejków.
 • Masaż obejmuje trzy strony ciała: plecy oraz boki.
 • Dysze przesuwają się masując całe ciało, lub w łatwy sposób można je zaprogramować tak aby masowały konkretny obszar.
 • Ramię z 36 dyszami jest umieszczone pod akrylową pokrywą ułatwiającą klientowi ułożenie się na leżance.
 • Dysze są podzielone na cztery grupy. Wewnętrzne i zewnętrzne grupy dysz pracują razem symulując masaż manualny od środka ciała na zewnątrz.
 • Pulsowanie strumieni wody może być ustawione od relaksujących 2 cykli na sekundę do pobudzających 10 cykli na sekundę. Częstotliwość pulsowania ustawiana jest niezależnie od ciśnienia wody.
 • Ciśnienie wody może być ustawione w przedziale od 0,8 do 4,5 kg (siła zbliżona do nacisku 18 palców) tak, aby dopasować się do wrażliwości klienta.
 • Temperatura wody ustawiana jest przez termostat w przedziale 32-40°C
 • Aqua Massage działa w obiegu zamkniętym, nie wymagając dodatkowych instalacji hydraulicznych.
 • Minimum czynności związanych z obsługą.
 • Sprawdzona konstrukcja i technologia.
 • Ekran dotykowy – intuicyjna obsługa.
 • Zaawansowany przycisk kontroli dysz.

Aqua Massage Spa – Specyfikacja

Regulowane parametry Minimum Maksimum

Ciśnienie wody

3,75 atm

Strumienie wodne (siła łączna)

0,9 kg 4,5 kg

Częstotliwośc pracy strumieni (cykle/sekundę)

2 (cykle/sekundę) 10 (cykle/sekundę)

Prędkośc przesuwu ramienia

2,1 (m/minutę) 6,4 (m/minutę)

Zakres temperatury wody przy temp. otoczenia 21°C

32°C 40°C

Zegar

1 min. 60 min.

Zakres ruchu ramienia

Ramię zatrzymane
(funkcja „HOLD”)
168 cm

Zasilanie

200V 50-60Hz 250V 16A

Aqua Massage Spa – Wymiary

Długość

249 cm

Szerokość

86 cm

Wysokość

107 cm

Waga (bez wody)

227 kg

Waga (z wodą)

295 kg

Waga z opakowaniem (do transportu)

364 kg

Długość z opakowaniem (do transportu)

270 cm

Szerokość z opakowaniem (do transportu)

109 cm

Wysokość z opakowaniem (do transportu)

136 cm

Pojemność

68 litrów


Body ProfilerTM

Firma Aqua Massage International jako pierwsza i jedyna na świecie wprowadziła ekran dotykowy: Body ProfilerTM. Ta nowoczesna technologia pozwala operatorowi lub klientowi łatwo wybrać program dopasowany do jego potrzeb, np. silne ciśnienie w okolicy lędźwi, a słabe w rejonie karku. Osoby wymagające jeszcze większej dokładności w doborze sposobu masażu mają do dyspozycji pilota pozwalającego zatrzymać strumienie w wybranym miejscu, zmniejszyć lub zwiększyć ciśnienie w dowolnej ze stref oraz wybrać sposób masażu. Body ProfilerTM dzieli ciało na 12 równych stref zaczynając od stóp, a kończąc na szyi. Ciśnienie i częstotliwość pulsowania mogą być łatwo zaprogramowane niezależnie dla każdej ze stref. Profiler może zapamiętać 93 indywidualne programy. Używając opcji „Delikatny start” stopniowo zwiększamy ciśnienie i częstotliwość wody aby łagodnie wprowadzić dowolny program. „Delikatny koniec” automatycznie zmniejsza częstotliwość pulsowania pod koniec zabiegu.

magnifiercrosschevron-downmenu-circlecross-circle