Dystrybutor sprzętu medycznego i kosmetycznego

O firmie

O nas

Od 23 lat jesteśmy importerem i dystrybutorem sprzętu medycznego i kosmetycznego. Sprzedajemy ekskluzywne aparaty, zajmujemy się szkoleniami i serwisem. Nasi klienci to gabinety medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetyczne i spa & wellness. Prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi aparatów, konsultacje merytoryczne oraz zapewniamy pełną opiekę serwisową.

Historia

Jesteśmy obecni na rynku od 1989 roku. Początkowo byliśmy związani z branżą odzieży i artykułów sportowych. Od wielu lat rozwijamy naszą działalność w dynamicznie rozwijających się branżach w Polsce: spa & wellness, kosmetycznej i medycyny estetycznej. Przez szesnaście lat byliśmy pierwszym i wyłącznym dystrybutorem francuskiej firmy LPG Systems® – producenta aparatów do Endermologie®. Później przez dwa lata byliśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Solta Medical, właściciela takich prestiżowych marek jak Fraxel, Thermage, Liposonix, Isolaz i Clear & Brilliant.
W tej chwili naszymi głównymi dostawcami są włoska firmą Mantis, producent aparatów do endomasażu wzbogaconego o funkcję pola magnetycznego i laserów diodowych do epilacji oraz niemiecka firma Nora Bode, która wytwarza systemy do terapii tlenowej, a także kanadyjska firma Oculoplastik, producent metalowych i plastikowych osłon nagałkowych oraz okularów ochronnych dla operatora i pacjenta do zabiegów laserowych i IPL.
Naszą najnowszą natomiast propozycją, unikalną w Europie środkowej, wschodniej i północnej, są personalizowane kosmetyki Genoxage, wytwarzane na podstawie wykonanego badania kodu DNA.

Jesteśmy także dystrybutorem firmy Allergan (Abbvvie) – producenta Juvedermu i HarmonyCa.

Nasi klienci

Naszą ofertę kierujemy głównie do:

  • gabinetów kosmetycznych
  • ośrodków spa & wellness i miejskich day spa
  • gabinetów medycyny estetycznej
  • ośrodków odnowy biologicznej
  • sanatoriów i uzdrowisk
  • centrów rekreacyjno – sportowych i fitness
  • hotelowych spa

Oferujemy naszym klientom nie tylko produkty, ale również dostęp do ekskluzywnych, innowacyjnych i sprawdzonych technologii wyróżniających się skutecznością i niezawodnością.

Szkolenia i prezentacje

Jesteśmy świadomi, że nawet najlepsze produkty i nowoczesna technologia są bezużyteczne bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia potrzebnego do ich obsługi. Dlatego już na etapie zapoznawania się z naszą ofertą proponujemy indywidualne zabiegi testowe w naszym gabinecie pokazowym. Przy zakupie aparatów prowadzimy bezpłatne szkolenia, a w trakcie ich użytkowania – konsultacje. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość uzyskania najlepszych efektów terapii.

Wsparcie marketingowe

Przy zakupie urządzeń i technologii oferujemy wsparcie marketingowe w zakresie wiedzy – przykłady sprawdzonych, najlepszych działań marketingowych, jak również konkretnych narzędzi w postaci plików graficznych wysokiej jakości. Prowadzimy wspólne akcje reklamowe dla gabinetów. Zapewniamy dostęp do nowinek technicznych oraz najnowszych opracowań technik zabiegowych.

magnifiercrosschevron-downmenu-circlecross-circle