Dystrybutor sprzętu medycznego i kosmetycznego

Sauna Italia - kompleksowy system wyszczuplania

Kompleksowy system do odchudzania Slim Up® Top Center włoskiej firmy Sauna Italia® może być wykorzystywany w salonach kosmetycznych, centrach odnowy biologicznej, ośrodkach spa oraz gabinetach medycyny estetycznej do zabiegów well-being oraz zabiegów na ciało (wyszczuplanie, odchudzanie, modelowanie, leczenie cellulitu i in.) a także zabiegów na twarz (ujędrnianie, drenaż itp.). Slim Up® Top Center składa się z następujących elementów:

Slim Up® Station

Slim Up® Station – urządzenie diagnostyczno – pomiarowe pozwala opracować indywidualny dla każdego klienta program zabiegów. Komunikacja z urządzeniem Slim Up® Station przebiega za pomocą ekranu dotykowego. Urządzenie dokonuje pomiarów obwodów i wzrostu, masy i impedancji ciała, a wszystkie dane mogą być zapisane na specjalnej karcie Slim Up® Top Card, którą odczytują kolejne urządzenia systemu. Zbierane są również informacje o kliencie takie jak: dane osobowe, aktywność fizyczna, typ budowy ciała, aktualne choroby i dolegliwości ciała, skazy na skórze i inne. Na podstawie zebranych danych otrzymujemy informacje takie jak: idealna waga, wyznaczenie cyklu zabiegów, porady dietetyczne, układ ćwiczeń fizycznych oraz wyliczenie kosztu zabiegów.

Slim Up® Ultra

Slim Up® Ultra – urządzenie służące do pielęgnacji urody, złożone ze źródła promieniowania podczerwonego i elektrostymulatora mięśni. Oddziaływanie promieniowania podczerwonego w połączeniu z elektrostymulacją mięśni wywołuje efekt wyszczuplania, modelowania i tonizowania mięśni. Urządzenie wspomaga redukcję lokalnych otłuszczeń brzucha, pośladków i ud oraz umożliwia leczenie cellulitu. Slim Up® Ultra wykorzystywany jest również do wykonywania zabiegów na twarzy. Ciepło uzyskuje się dzięki systemowi lamp emitujących podczerwień, zamontowanych w urządzeniu, przy czym odległość pomiędzy tymi lampami a leżanką jest regulowana elektronicznie. System pozycjonowania lamp został zaprojektowany specjalnie tak, by zapewnić równomierność penetracji promieni. Intensywność i czas oddziaływania promieniowania są regulowane przez czujnik i zegar.

Slim Up® Station

Slim Up® Steam – aparat łączy oddziaływanie cieplne promieniowania podczerwonego z korzystnym wpływem pary wodnej i aromatoterapii. Urządzenie jest wyposażone w pięć programów, łączących te funkcje na rozmaite sposoby, aby według potrzeb uzyskiwać efekty: tonizowania naczyń krwionośnych, ujędrniania skóry, zmniejszenia wagi ciała i wyszczuplania. Jest to również podstawowe urządzenie służące do wielostronnego leczenia cellulitu dzięki polepszeniu lokalnego unaczynienia, intensyfikacji drenażu, eliminacji toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii oraz lipolizie. Dzięki głębokiemu wnikaniu olejków eterycznych uzyskuje się również efekt ujędrnienia skóry.

Slim Up® Drain

Slim Up® Drain – urządzenie służące do drenażu i presomasażu całego ciała. Wyrafinowana, ale łatwa w obsłudze, elektroniczna, sterowana mikroprocesorem jednostka kontrolna zarządza wszystkimi funkcjami urządzenia. Slim Up® Drain umożliwia wykonywanie zabiegów w 3 sekcjach: głowy i twarzy; kończyn dolnych oraz kończyn górnych. Zabieg wykonywany jest w specjalnie zaprojektowanym kostiumie podzielonym na 3 części.

 

Slim Up® Lighter

Slim Up® Lighter – dopełnieniem systemu Slim Up® Center jest urządzenie do chromoterapii, emitujące światło w czterech kolorach: różowym, zielonym, niebieskim i żółtym.

Slim Up® Top Card

Slim Up® Top Card Identyfikuje użytkownika, przechowuje informacje o cyklu zabiegów, wybiera i aktywuje programy na kolejnych maszynach, wykrywa informacje o ilości i rodzaju zabiegów, zarówno przeszłych jak i przyszłych

magnifiercrosschevron-downmenu-circlecross-circle