Dystrybutor sprzętu medycznego i kosmetycznego

Hydrofuro® – ekskluzywne urządzenie wellness

Hydrofuro® to nowe, ekskluzywne urządzenie wellness łączące przyjemność kąpieli z wszystkimi korzystnymi efektami hydroterapii. Precyzyjne wykonanie z drewna w połączeniu z ciągłymi badaniami w poszukiwaniu przełomowych rozwiązań doprowadziło do powstania tej innowacyjnej hydroterapeutycznej kapsuły spa.

Kształtem nawiązuje do stylu arabskiego. Ergonomiczna konstrukcja umożliwia komfortowe korzystanie
z relaksu w wodzie, gdzie ciało spoczywa swobodnie w wyjątkowo odprężających pozycjach. Dodatkowych wrazeń dostarcza system podwodnych świateł chromoterapeutycznych.

Hydrofuro® posiada innowacyjny system generacji wiru, wytwarzający strumienie mieszaniny powietrza z wodą, aktywizujące krążenie krwi, stymulujące metabolizm komórkowy, ułatwiające drenaż limfatyczny i oddziałujące na skórę ujędrniająco i wygładzająco.

Hydrofuro® stanowi idealne rozwiązanie przywracające naturalną harmonię ciała i ducha. Wykorzystuje korzystne efekty hydroterapii, przygotowując jednocześnie do zabiegów wellness i przyjemnie kończąc dowolną ścieżkę zabiegową. Wykonany całkowicie z drewna okoumé, wyposażony w wygodne schodki umożliwiające łatwy i bezpieczny dostęp do wanny oraz praktyczny wąż prysznicowy zapewniający chwile odświeżającego odprężenia.

Hydrofuro® stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaoferować swoim gościom pełny wachlarz wysoce ekskluzywnych zabiegów wellness wzbogaconych odrobiną elegancji i kreatywności.

magnifiercrosschevron-downmenu-circlecross-circle