Dystrybutor sprzętu medycznego i kosmetycznego

Oxyjet go

Oxyjet Go – najnowsza propozycja firmy Nora Bode.

NORA BODE wprowadza kolejną unikatową innowację do świata piękna, która umożliwia dostarczenie skórze skoncentrowanych składników aktywnych oraz tlenu cząsteczkowego w domu lub dowolnym innym miejscu; wygładzanie zmarszczek i rewitalizacja skóry – delikatnie, skutecznie i bezpiecznie!

Nowy system OXYJET GO został opracowany i wyprodukowany w Niemczech, co gwarantuje wysoką jakość i unikatowość produktu.

Impulsowe dawki tlenu pod ciśnieniem, specjalne formuły produktów kosmetycznych oraz czysty tlen aplikowany bezigłowo do głębokich warstw skóry. Zabieg jest delikatny, skuteczny i bezpieczny!

Dodatkowy zastrzyk energii zapewnia skoncentrowany tlen stosowany w zabiegu jako nośnik składników aktywnych.

Instytut inżynierii biomedycznej Fraunhofer Institute for Biomedical Engineering (St. Ingbert, Niemcy) potwierdził silny efekt przyśpieszający penetrację skóry przez preparaty w serii testów Bode OXYJET.

W przeciwieństwie do zastrzyków, wszystkie problematyczne obszary mogą być z powodzeniem poddawane zabiegowi przy pomocy OXYJET: twarz, szczególnie wrażliwa skóra wokół oczu i ust, a także szyja, dekolt i inne części ciała.

Aby możliwie długo utrzymać składniki aktywne w skórze i ustabilizować wyniki zabiegu, zasadnicze znaczenie ma stosowanie produktów pozabiegowych NORA BODE.

Rezultaty cyklu profesjonalnych zabiegów OXYJET: wygładzona, odświeżona skóra z równomiernym kolorytem, z istotnie zredukowaną głębokością zmarszczek, a także z widocznym rozświetleniem.

Zabieg dla pięknej skóry.

Dostarcz swojej skórze tlen i skoncentrowane składniki aktywne, wygładź zmarszczki, zmniejsz nieregularności pigmentacji; nadaj swojej skórze świeży wygląd kiedy i gdzie tylko chcesz: to wszystko możesz osiągnąć z nowym systemem OXYJET GO od NORA BODE.

Dzięki zmodyfikowanemu produktowi do wykorzystania w domu i podczas podróży, możliwe jest systematyczne niwelowanie problemów skórnych.

Specjalne preparaty dołączone do zestawu są delikatnie wtłaczane do głębokich warstw skóry poprzez impulsowe ciśnienie. Ponadto, możesz przeprowadzić niezwykle skuteczny zabieg redukujący obrzęki pod oczami.

OXYJET GO został przetestowany pod kątem skuteczności przez instytut badawczy Dermatest (Münster, Niemcy).

Rezultaty już po jednym zabiegu:

  • OXYJET GO wtłacza impulsowo aktywne składniki do skóry – bez użycia igieł!
  • Przestrzenie międzykomórkowe naskórka są wypełniane i objętość skóry wzrasta.
  • Tworzy się zapas aktywnych składników.
  • Skóra pozostaje nienaruszona.

Zabieg polega na nałożeniu preparatów OXYJET 1 i 2 przeznaczonych specjalnie do tego zabiegu i przyśpieszeniu ich penetracji przy pomocy urządzenia impulsowego OXYJET GO.

W ten sposób budujemy zapas składników aktywnych w skórze, co powoduje natychmiastowy efekt wygładzenia, a także długotrwały efekt regeneracji i poprawy wyglądu skóry.

Kluczowy składnik – tlen cząsteczkowy pomaga w uzyskaniu świeżego, gładkiego i promiennego wyglądu skóry w dowolnym wieku.

Urządzenie zapewnia maksymalny komfort zabiegu dzięki dwóm trybom pracy oraz nowoczesnej technologii monitorowania.

Już na początku lat dwutysięcznych naukowcy z Uniwersytetu Ruhr w Bochum odkryli, że skóra jest zaopatrywana w tlen wyłącznie z zewnątrz, aż do warstw skóry właściwej.

Ponadto badania wykazały, ze dostarczanie tlenu cząsteczkowego stymuluje produkcję kolagenu i odnawia zapasy energetyczne w skórze.

Serum NORA BODE OXYJET 1 zawiera składnik aktywny, który znajduje zastosowanie również w medycynie. Powoduje on uwalnianie tlenu cząsteczkowego do skóry, dzięki czemu podczas zabiegu impulsowego dociera on do jej głębokich warstw i tam oddziałuje na komórki.

Poprzez aplikację ciągłego przepływu uzyskujemy efekt delikatnego masażu skóry i zmiękczenia nabrzmiałych obszarów wokół oczu.

OXYJET 1 SERUM

Ten specjalny preparat uwalnia tlen cząsteczkowy i stanowi podstawę Twojego zabiegu. Wykorzystany tu składnik aktywny istotnie redukuje zmarszczki i wygładza skórę. Ponadto, do preparatu tego dołączono składniki regulujące pigmentację oraz intensywnie nawilżające.

Perfluorodecalin to substancja zbliżona do pigmentu krwinki czerwonej – hemoglobiny – zdolnej do wiązania tlenu i jednocześnie do jego uwalniania.

Dzięki technice mikrokapsułkowania, perfluorodecalin penetruje skórę głęboko i uwalnia tlen do naturalnych przestrzeni międzykomórkowych, dzięki czemu komórki skóry mogą go łatwo absorbować.

W ten sposób dostarczamy skórze energię, przyśpieszeniu ulega powstawanie nowych komórek i w rezultacie skóra jest odżywiona i wygładzona.

ATP to nośnik energii pochodzącej z tlenu, który zapewnia jej dostęp przez dłuższe okresy czasu.

Kwas hialuronowy w różnych formach cząsteczkowych głęboko penetruje skórę, formuje depozyty, zwiększając w ten sposób objętość skóry od wewnątrz.

Na cały dzień skóra zyskuje nową elastyczność, jędrność i napięcie.

Meiritage® składa się z ekstraktów korzennych różnych ziół azjatyckich.

Kompleks aktywnych składników intensywnie nawilża, stymuluje syntezę kolagenu i zapewnia równomierną pigmentację.

Skwalen i glikosfingolipidy wypełniają lipidy skórne, regenerują błony komórkowe i zapewniają miękkość skóry.

OXYJET 2 SERUM

Specjalny preparat nadaje skórze objętość, od warstw wewnętrznych na zewnątrz. Specjalny składnik roślinny setki lat temu zaakceptowany przez medycynę ajurwedyjską w sposób naturalny zwiększa objętość tkanki podskórnej. Ponadto do produktu dołączono składniki ujędrniające, łagodzące i redukujące obrzęk w okolicy oka.

Ekstrakt z Commiphora Mukul stymuluje syntezę lipidów w głębokich warstwach skóry i przez to zwiększa naturalną objętość, która jest cechą charakterystyczną młodej skóry.

Składniki aktywne stosowane razem z urządzeniem OXYJET GO głęboko penetrują skórę i stopniowo ujawniają oddziaływanie wypełniające – w pełni naturalnie i bez igieł.

Olej ze słodkich migdałów charakteryzuje się wysokim stężeniem nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin, przez co odżywia skórę naturalnie, bez zatykania porów.

Olej sojowy, bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega 6 wzmacnia funkcję barierową skóry, a także zapewnia wrażenie jedwabistej miękkości podczas dotyku.

Pullulan to naturalny sacharyd, który wytwarza napinającą powłokę na skórze twarzy, przez co uzyskujemy efekt uwydatnienia jej konturów.

Acetylotetrapeptyd-5 to syntetycznie pozyskiwany składnik aktywny, który redukuje obrzęki i cienie pod oczami, dzięki czemu zyskujemy młodszy wygląd.

Oba preparaty nie zawierają parabenów, aromatów, alkoholu ani tlenku etylenu (PEG) i stanowią zasadniczą część zabiegu impulsowego.

Oba suplementy zabiegowe NORA BODE to silnie skoncentrowane sera substancji aktywnych, które należy stosować w cyklu zabiegowym w ramach normalnej rutyny pielęgnacyjnej, każdego dnia wieczorem.

W ten sposób zapas substancji aktywnych wytworzony podczas zabiegu OXYJET GO zostanie utrzymany i zapewnimy optymalne rezultaty zabiegu.

Aby zgromadzić zapas składników aktywnych w skórze i uzyskać świeższą, gładszą, o jednolitym kolorycie cerę, należy stosować urządzenie 3 razy w tygodniu, najlepiej wieczorem przez okres 4 tygodni.

Pomiędzy poszczególnymi zabiegami należy zachować co najmniej 1 dzień odstępu. Po ukończeniu 4-tygodniowego cyklu zabiegowego należy stosować urządzenie OXYJET GO raz w tygodniu, aby utrzymać zapas aktywnych składników w skórze.

Aby uzyskać natychmiastowy efekt odświeżenia skóry (np. na specjalne okazje), urządzenie może być stosowane w dowolnym momencie.

broszura Oxyjet Go

 

magnifiercrosschevron-downmenu-circlecross-circle